Jednorázovky → Rozcestník

23. ledna 2010 v 15:51 | M *KiSs* |  Jednorázovky

Dávné Shledání


Stav: Dopsáno

Bella jede na pohřeb svého táty. A potká tam znovu Edwarda


Ztracený tátaStav: Dopsáno

Isabella Elizabeth Cullen je dcera Edwarda a Belli. Co dkyž se po skoro sto letech vrátí do Forks? Potkají Edwarda? To si přečtěte. →Povídka z pohledu Isabelly

P.S. Jestli chcete, můžete si přečíst mou povídku na pokračování Naleznout a neztratit. Je to vlastně víc rozepsaná verze téhle jednorázovky. ;)

I want you back


Stav: Dopsáno

Bella se po odchodu Edwarda rozhodne utéct z Forks. Jede do Londýna a tam zjistí že je těhotná. Najde ji tam poté Alice a pojedou spolu ke Cullenům. Edward tam ovšem není.


Do not hurt me, Edward

Upírka Martina odešla od Cullenů aby ochránila lásku Edwarda a Belly. Šest let poté se s nimi zase potkává.


O princezně Mydlince

Princezna Mydlinka ráda pere a vše kolem toho. Jejího otce krále to začne štvát a tak uspořádá konkurz. Kdo zabije draka ze sousedství dostane princeznu a celé království. Doufá že pak Mydlinka přestane pořád prát.


Sibling love

Sibling Love
Na youtube jsem narazila na krásné video. Byl to příběh o chlapci a dívce co se milovali, ale osud jim nepřál. Byly sourozenci. Napadlo mě to sepsat. A jako hlavní hrdiny jsem dala jak už je zvykem Edwarda a Bellu. Příběh je povídán z pohledu zdá se že nikoho. :D
Předem varuji. Nekončí Happy Endem. (Tedy jak se to vezme) xDHrob

Hrob
Další příběh z youtube daný mnou do příběhu o Belle a Edwardovi. Neznámá dívka potká na hřbitově Edwarda a dá se s ním do řeči. P.S.: Edward je člověk.On příjde

Hrob
Dnes jsem zase měla špatnou náladu a tak se to odrazilo na mé tvorbě. Na internetu jsem zase hledala smutné písně a zase narazila na smutný příběh. Musela jsem jej prostě sepsat, patří mezi mé nejoblíbenější. ;)
Je hodně krástký proto bude jen zde a ne na stm.euTemné Chicago

Vzpomínáte si, jak Edward Belle vyprávěl, že kdysi lovil lidi? Snažila jsem se to nějak popsat a vyšlo z toho tohle.
Temné uličky Chicaga jsou nebezpečné a to hlavně pro dívky, které jsou nádherné. Nejlepší je v noci nevycházet vůbec, ale když tohle nedodrží jedna z dívek? Zachrání ji podivný chlapec, nebo bude nechána napospas osudu?Počátek naší bolesti často se v radosti skrývá

Edward Bellu opustil. Ta se zhroutí a nevnímá okolní svět. Jeden úplňkový večer si jako vždy představuje jaké by to bylo navrátit čas. Jak asi většina z vás ví. Za úplňku se dějí divné věci. Bella se ráno vzbudí ve svém pokoji a zjistí, že se ocitla ve dni, kdy se seznámila s Edwardem. Zabrání střetu s Jamesem a co narozeninová oslava? Odejde i tak Edward?
Jedna nemoc vše změní

Bella je v nemocnici. Ocitla se zde po autonehodě, při níž jí umřeli oba rodiče. V nemocnici se Bella setká s Edwardem. V den jejího odjezdu z nemocnice se však dozví hroznou zprávu.
P.S. Podobnou povídku jsem zde zveřejnila. Tahle je o hodně delší a se stejným tématem. Snad se bude líbit.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama