Povídky na pokračování → Rozcestník

23. ledna 2010 v 15:41 | M *KiSs* |  Na pokračování

Upírem Proti Své VůliStav: Rozepsaná

Isabella Hale je sedmnástileté normální děvče. Miluje Stmívání a bydlí v Londýně. Co se však stane když se do Londýna přistěhují Cullenovy?

40. Kapitola

Být dcerou herců, není vždy jen procházka růžovou zahradouStav: Rozepsaná

Jane Stewart Pattinson je na první pohled normální holka. Není tomu však zas úplně tak. Její rodiče jsou totiž Rob Pattinson a Kristen Stewart, slavní herci. Jane jako mladá vyrůstala v L.A. když ovšem trochu vyrostla, začalo jí stejně jako jejím rodičům vadit, že je stále na mušce fotografů. Koupily jí tedy dům ve městě Forks. Žije zde normální život, nikdo neví kdo jsou její rodiče. Vše se změní, když se do města nastěhuje rodina slavného hudebníka Jamie Morrisona. A po té další a dost divná rodina.

4. Kapitola

Happy life? Maybe, sometimes in the futureStav: Rozepsaná

Isabella Marie Swan našla svoji spřízněnou duši. Edwarda Anthonyho Masena. Ovšem život jim nepřál a rozdělil je. Isabella se snaží po Edwardově smrti zabít. Povede se jí to? Setkají se ještě někdy?

6. Kapitola , 7. Kapitola


Lowe 4ever


Stav: Rozepsaná

Isabella Swan se stěhuje do malého městečka jménem Forks. Její táta tam našel práci a máma to po čem vždy toužila. Bella není šťastná že se stěhuje, ale nahlas to neříká. Začne se jí ve Forks líbit?

10. Kapitola

Love between a vampire and a werewolf. May have a future?

Stav: Pozastavená

Stella Black. Indiánka s bledou tváří žije se svou rodinou pokidný život ve Forks. Co když se ovšem do města přestěhuje nová rodinka upírů a Stella se zamiluje do jednoho z nich? Aco když se ještě ke všemu naše Stella začne kvůli nim mněnit? Má tento vztah budoucnost?

7. Kapitola , 8. Kapitola

Isabella je strážný anděl. Upírů. Dostane na starosti Cullenovi a život se jí změní od základů

Stav: Pozastavená

4. Kapitola , 5. Kapitola , 6. Kapitola
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lucien Lucien | Web | 7. července 2010 v 20:54 | Reagovat

Poprvé jsem se na tvůj blog dostala úplně náhodou. Pročítala jsem si sem tam nějaké články a koukla na názvy jednorázovek. Řekla jsem si jo to si možná někdy přečtu, ale moc jsem tomu nevěřila. Nevím jak to děláš, ale jsem tu znova a mám obrovskou chuť přečíst si jednorázovky i kapitolovky. Jen z tohodle rozcestníku tě obdivuju, že něco takového vymyslíš. Teď už vím že si tvé povídky na 100% přečtu. To znamená,že tu nejsem naposledy a že ti ode mě komenty určitě přibudou :-)

2 Sia Sia | Web | 28. září 2010 v 17:59 | Reagovat

Jasmě že jsem to četla na stmívku ale je tu i něco co jsem nečetla takže si to přčtu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama