Připravuji

23. ledna 2010 v 17:12 | M *KiSs* |  Připravuji
Připravuji:

Bello, já tě nikdy neopustím

Bella je 17-tiletá dívka která se svojí rodinou stěhuje do Forks. Zde potkává starého známéha Jacoba ale také Cullenovy.

Stín temné noci

Selena je dívka která žije úplně normální život. Celý se jí ale rozvrátí, když pozná krásného Edwarda Cullena. Má tušení že s jeho rodinou není něco v pořádku. Mám pár hypotéz, ale je nějaká správná? Co mezi nimi bude?

Irrecoverable

Cullenovi jsou na první pohled normální rodina. Skrývají ovšem mnohá tajemství. Ovšem tajemství že jsou upíři ví teď nejen oni, ale i lidská dívka Isabella. Jenže jsou tu ještě další tajemství, která nebyla odhalena. Proč Edward který velmi miluje Bellu, nechce aby se seznámila s jeho rodinou? Váže se k nim snad něco, co nesmí být odhaleno?

My secret

Amanda Scary je osmnáctiletá dívka, která se do městečka Forks přistěhovala, jelikož má tajemství které nesmí být odhaleno. Tomu kdo ho odhalí hrozí smrt. V Londýně kde bydlela předtím se stalo něco, co jí otřáslo. Bylo to spjato s jejím tajemstvím. Ve Forks chce začít od začátku. Co se však stane když na začátku svého pobytu ve Forks zamiluje do Edwarda? Je tato láska předem zapovězená? Amanda má strach že ano. V té době se začíná v novinách psát o nevysvětlitelných vraždách. Má to co dělat s tím co se stalo v Londýně? Začíná se minulost vracet?

Please don't

Isabella, poloviční upírka, žije v České Republice společně se svojí matkou Mary. Začínají bít ovšem už nápadné, proto se rozhodnou, po skoro sto letech přestěhovat zpátky do malého městečka Forks. Potkávají tam Cullenovi a další mýtické příšery. Většina ovšem není moc přátelská.

Kiss-off

Denise Cullen je upírka a manželka Edwarda Cullena. Žijí spolu šťastně, ale v jednom okamžiku se vše zhroutí.

Probuď se, prosím

Bella již od deseti let tancuje břišní tanec. Vyhrála již hodně soutěží a je nejslavnější orientální tanečnicí. Při jedné z cest na další z vystoupení se však stane nehoda. Bella je v kómatu. Probudí se ještě někdy? Jestli ano, bude si pamatovat vše o svém dřívějším životě? A kdo je krásný chlapec co pravidelně navštěvuje její pokoj?

Nikdo mi tě nevezme

Děj se odehrává po Rozbřesku. Bella na ostrově Esme otěhotní. Bojí se rekcí Cullenových a hlavně Edwarda, když Edward odjede na lov, zavolá na letiště. Rezervuje si letenku do Německa a po jedu návratu mu řekne že chce jet domů. Hned druhý den odjíždějí z ostrova. Povede se Belle utéct? Pokud ano, přežije a bude svoje dítě vychovávat sama? Nebo ji neleznou včas Cullenovi?

Vidím budoucnost

Tento příběh není typicky o Belle a Edwardovi. Hlavní postavou je Alice. Ta je v osmnácti letech matkou zavřena v blázinci, jelikož vidí střípky věcí které se stanou. Zde potkává ošetřovatele Jamese a doktora Michaela. Jak tohle může dopadnout? Stane se upírem? Potká Jaspera?

Sny se vždy nemusí stát pravdou

Rosalie Hale je dcera otce který je úředník v bance. Již od mládí je velmi krásná. Její sen je mít velký dům, manžela a spoustu dětí. V bance potká Royce Kinga II., syna vlastníka banky, kde pracuje její otec, ten jí začne nadbíhat a Rosalie je nadšena. Jak vše nakonec skončí. Bude šťastně až do smrti nebo to dopadne jako ve stmívání?

Dávná minulost

Isabella Swan je pravá dcera Carlislea Cullena. Je jí přes sto dvacet let a po světě se potlouká zcela sama. Její matka umřela při porodu a Carlisle o ní ani neví. Bella ho sice také nikdy neviděla, ale ví o něm díky deníku matky. Nechce s ním mít nic společného, nesnáší ho zato, že matku opustil. Píše se rok 1996 a Bella se stěhuje do městečka Forks. Potká tak toho, koho z celého srdce nesnáší?

Two Lives

Bella je již přes tři století upír a má dvě schopnosti. Je štít a umí měnit podobu. Jednou za pár desítek let vždy změní zcela svůj obličej a zaútočí na hitparády celého světa hitem. Seznamte se tedy s novou tváří Belly. Ke$hou. Ztřeštěnou holkou, pařící dorána a vzorem miliónů náctiletých holek. Po napadnutí šíleného fanouška, se rozhodna na chvíli zmírnit krok. Odstěhuje se do Forks a stále s obličejem Ke$hi nastoupí na vysokou školu ve Forks. Potká tam Edwarda Cullena a zamiluje se do něj. Bude Edward její city obětovat? Jestli ano, ukáže mu Isabella svoji pravou tvář?

Agentka 008

Bella je tajná agentka a její nový úkol je… ve Forks. :) Belle je jen sedmnáct a tak ji agentura zajistí studium na střední škole ve Forks. Bella tam potkává tajemnou rodinu. Cullenovi. Co má ve Forks za úkol?

Zrádná Bella
Vždy jsem si říkala, jaké by byly některé momenty z knih z pohledu Edwarda. Třeba jeho odchod, první setkání, chvíle když Bella rodila. A tak se mi v vlavě zrodil tento nápad. Tohle nebude moc souvislá povídka. Budu si brát scény ze všech dílů ságy a budu je převypravovat z pohledu Edward. Budou to vlastně takové jednorázové povídky. Takže co nevidět začnu. (+ Edwardovi myšlenky a přežívání bez Belly v New Moon bych rozepsala)
Životní příběh Nessie
Ani naše milovaná Nessie to nemá v životě lehké. S přibývajícími roky přibývají i starosti. Povídka nás provede životem dospívající Nessie. Začneme jejím narozením a skončíme… nevím kdy. :) Kolem ní se snáší hromady otazníků. Jak zareaguje na školu? A jak na ostatní děti? Jak se vyvine její vztah s Jackem? Bude mít její životní příběh Happy End?
Show must go on!
Bella se v rozbřesk nerozhodla pro Edwarda, ale zůstala s Jackem. V dvaceti letech byla proměněna Victorií na upíra. S Jackem zůstává, ale není to jako dříve. Jednoho dne ji i Jacob opustí, otiskl se. Bella odchází. Neví kam půjde, ale ví jediné. Když není s Jacobem, chybí ji Edward. Jakoby měla ve svém mrtvém srdci velkou díru. Rozhodne se ho tedy vyhledat a omluvit se. Bude o ni mít Edwarda ještě zájem? Nenašel si někoho jiného?
Přátelství, nenávist a láska?
Zfilmované Stmívání zná snad každý. Nabídnu vám celé dny plné natáčení z pohledu Kristen a někdy Roba. Kristen není taková jaká se zdá. Střeží tajemství. Jaké? Dají se s Robem dohromady? Stane se z filmů opravdu trhák?
Jak se tohle může stát?
Klára (Claire) je osmnáctiletá dívka z česka. Vždy toužila po slávě, ale postupem času přestala snít. Jednoho dne na její dveře zaklepe producent z Ameriky. Nabízí ji roli po boku Roberta Pattinsona. Klára ji bez rozmyslu příjme. Umí plynně anglicky a tak jí nic nebrání odjet hned druhý den do L.A. Jaké bude natáčení s Robem? Bude si s ním rozumět? A co je to vlastně za roli?
Dům u jezera

Je zimní ráno roku 2006. Isabella Swan se právě oficiálně odstěhovala ze svého domu postaveného u jezera. Do schránky na poštu dá novému nájemníkovy dopis. Právě skončila jedna životní etapa a začíná druhá. Stěhuje se do bytu v Chicagu.
Je zimní ráno roku 2004. Edward Cullen se stěhuje do domu postaveného u jezera. Ve schránce na poštu nalézá dopis od Isabelly Swan. Po divné události na dopis odepíše.
Tady začíná tento příběh. Příběh o lásce která překonala hranice času.
Povídka inspirována filmem Dům u jezera.

P.S.Byla bych ráda kdybyste do komentářů napsali. Jaká povídka z připravovaných vás nejvíce zaujala.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 presnet presnet | 10. března 2010 v 19:55 | Reagovat

Bello já tě nikdy neopustím. :-D

2 M* M* | Web | 14. března 2010 v 20:05 | Reagovat

Všechno zní podle popisu dobře, ale nejvíc mě zaujalo My secret :-)

3 Aneta Aneta | E-mail | 15. července 2010 v 17:04 | Reagovat

Nikdo mi tě nevezme. Ale ostatní se mi líbí taky

4 Mell Mell | Web | 20. července 2010 v 11:56 | Reagovat

všechny jsou zajímavé, nejvíc mě zaujala asi Probuď se, prosím =)

5 Zoy Zoy | 3. srpna 2010 v 21:06 | Reagovat

Dům u jezera vypadá moc zajímavě :-)

6 Rose Rose | Web | 13. února 2011 v 13:16 | Reagovat

Životní příběh Nessie♥

7 Dominika Dominika | E-mail | Web | 2. dubna 2012 v 15:46 | Reagovat

Zradná Bella... jednoznačne! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama