Lowe 4ever - 2. Kapitola

13. února 2010 v 13:59 | M *KiSs* |  Lowe 4ever
No takže ślíbila jsem že sem dám další díl ještě nějaké povídky. A dodržela jsem to. Tady tedy máte další kapitoli Lowe 4ever. Snad se vám bude líbit.2. Klobouk dolů


"Co máš teď za hodinu?" zeptala se mně Angela.

"Biologii," odpověděla jsem jí.

"Tu mám taky. Doprovodím tě," řekla a zvedla se. Také jsem se zvedla a obě jsme šly na hodinu. Ani jedna z nás po cestě nepromluvila. Učebna biologie nebyla moc daleko od jídelny, ale i přesto jsme přišly současně s učitelem.

"Dobrý den," pozdravila jsem a podala mu papíry na podepsání do napřažené ruky.

"Dobrý den, slečno Swanová. Tady máte seznam všeho co na tuto hodinu potřebujete. Můžete si sednout. Je tu už jen jedno volné místo. Tam vzadu. Nevadí vám to?" zeptal se mně učitel.

"Ne nevadí." Zašeptala jsem a sklonila hlavu.

"Dobrá, tak si tedy běžte sednout. Hodně štěstí." Popřál mi a já si šla sednout tam kam říkal. Hlavu jsem měla stále skloněnou, ale i přesto jsem cítila pohledy těch kolem kterých jsem prošla. Konečně jsem došla k místu kde mám sedět. Sedla jsem si a zvedla hlavu. Po očku jsem se podívala kdo vedle mě sedí a zalapala sem po dechu. Vedle mě seděl Edward Cullen. Srdce se mi rozběhlo na plné obrátky.

První promluvil on. "Ahoj, já jsem Edward Cullen. Ty jsi Isabella že?"

"Ahoj, ano jsem Isabella, ale kamarádi mi říkají Bella," odpověděla jsem mu. Všichni v dosahu dvou lavic od nás se překvapeně otočily. Zase jsem sklopila oči.

"Neboj, za chvíli je to přestane bavit." Odpověděl mi.

"Jak to můžeš vědět?" zeptala jsem se ho.

"Neříkej mi že ti Jessica neříkala něco o nás. To bych pak začal věřit i na UFO." Zasmál se tlumeně.

"Aha, na to jsem zapomněla. Říkala mi to. Vy jste to slyšely?" zeptala jsem se překvapeně.

"Ne, ale u ní už to člověk čeká," odpověděl mi.

"Nech mně hádat. Jessicu je školní drbna že?" zeptala jsem se ho.

"Správně. Odkud si se vlastně přistěhovala?" zeptal se na oplátku zase on mně.

"Z Phoenixu. Kdes bydlet předtím ty?"

"Na Aljašce," odpověděl mi.

"Tam musí být hezky," usmála jsem se. Celou hodinu jsem skoro vůbec nevnímala učitele. Povídala jsem si s Edwardem. Hodina oběhla na můj vkus až příliš brzy. Rozloučily jsme se a já šla na další hodinu. Ta se hrozně vlekla neměla jsem s kým si povídat. Jako poslední hodinu jsem měla tělocvik. Oblékla jsem se do sportovního úboru a šla se zabít. Hráli jsme házenou takže jsem se snažila aby míč neměl šanci letět ke mně. Jako by to dělali naschvál míč si skoro vždy nešel cestu ke mně. Konečně mně zachránilo zvonění. Rychle jsem se převlékla a šla rychlím krokem k autu. Nejrychleji jak jen mé auto dokázalo jet jsem odjela pryč ze školního parkoviště. Náš dům jsem našla rychle. Na chvíli mě sice zmátlo cizí auto stojící na příjezdové cestě, ale usoudila jsem že bude asi patřit Billymu. Nespletla jsem se. Zase se u nás zastavily.

"Ahoj Bello, tak jak bylo ve škole?" zeptal se mně Jacob jen jsem otevřela dveře.

"Ahoj Jacku, jak myslíš že asi tak mohlo být. Všichni se na mně dívaly." Odpověděla jsem mu.

"Našla sis tam nějaké kamarády?" zeptal se táta.

"No s pár lidmi jsem mluvila. Třeba s Jessikou Stanleovou, Angelou Weberovou, Mikem Newtonem a Edwardem Cullenem." Odpověděla jsem. "Nevadilo by vám kdybych si teď šla udělat úkoly?" zeptala jsem se.

"Jen běž. Billy a Jacob stejně už odjíždějí," povolila mi matka. Rozloučila jsem se s nimi a šla nahoru do pokoje. Udělala jsem si úkoly a pak se šla navečeřet.

"Zítra pojedeme dokoupit nějaké věci. Pojedeš s námi?" zeptala se matka.

"Možná, počkejte na mně," odpověděla jsem jí a šla sem do koupelny. Osprchovala jsem se, oblékla se a poté sem šla spát.

Ráno mně vzbudil skřek budíku. Se zavrčením jsem si sedla a poté se šla upravit do školy. Vzala jsem si své oblíbené oblečení, batoh a šla na snídani. Po ní jsem vyrazila do školy. Snad to bude lepší než včera.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama