Srpen 2010

Střípky budoucnosti - 3. Kapitola

22. srpna 2010 v 20:04 | MaiQa |  Střípky budoucnosti
Alice se dočkala. Našla Jaspera.
Prvně se ponoříme do Jasperova pohledu a poté se spolu s nimi vydáme na jejich první společný lov.
A nebyla bych to já, kdybych to na konci nezkomplikovala. :)

Střípky budoucnosti - 2. Kapitola

20. srpna 2010 v 11:34 | MaiQa |  Střípky budoucnosti
Tak a máte tu další, ještě předepsaný díl. :) V minulém díl jsem zkončila ve chvíli kdy se znovu otevřeli dveře od baru. :) Bude to tentokrát konečně Jasper? Nebo si budeme muset počkat ještě nějakou tu kapitolu?

Co mě ještě čeká? - 1. Kapitola

18. srpna 2010 v 19:40 | MaiQa |  Co mě ještě čeká?
Tuhle povídku mám v počítači rozepsanou už dlouho. :) Je z pohledu Edward.
Edward je normální pubertální kluk. :) (Člověk) Po jednom průšvihu jej matka pošle za otcem do Forks. Tam ho čeká nejedno překvapení. Třeba  jedno v podobě holky s kterou má sdílet jeden pokoj a jejiž jméno je, jak Edward říká, jako dělané pro psa.

Střípky budoucnosti - 1. Kapitola

18. srpna 2010 v 18:16 | MaiQa |  Střípky budoucnosti
Před skoro měsícem jsem sem psala o připravované povídce, která by byla zcela netradičně o Jasperovi a Alice. :) Tak a tady ji máte. Konečně jsem se dokopala k předepsání další části a přidávám. :) Snad se vám takový menší úvod bude líbit. V téhle kapitolce se toho totiž ještě moc dít nebude. V té další to ale vynahradím.
Takže všichni příznivci dvojice Jasper a Alice sem mají vstup přikázán. :)


DVD Remember Me :)

13. srpna 2010 v 20:08 | MaiQa |  můj deníček
Tak se dneska zase hlásím. Poslední dobou jse psala jen články které měli něco společného s tématem týdne. Dneska tomu tak nebude. :)
Pokud patříte mezi ty lidi, kterým nevadí Robert Pattinson, možná uvítáte možnost, koupit si dnes na DVD jeho nového film Nezapomeň na mě. :)

No a já jsem prostě neodolala a těch 99 korun za ten film dala. :) Zaprvé jsem jej chtěla mít oficiálně doma a zadruhé jsem bylaa zvědavá na dabing. Kterému nemám co vytknout. :) Snad jen to, že se mi nelíbilo jak místo Caroline říkali Karolína. To jméno pak ztratilo kouzlo. ;) Byla jsem vyklepaná, že jsem si raději ani předem nezjistila kdo koho daboval. V duchu jsem přemýšlela na kolik kousků se dají ročtvrtit lidi a jak se dostat za těmi co to mají nasvědomí. :)
S prvním štěkem Martina Písaříka (mluví Roberta alias Tylera) jsem málem úlevou omdlela. :) Konečně Roba dabuje někdo, kdo má normální hlas. ;) Film jsem si opravdu užila, nemusela jsem prolouskávat titulky a na konci jsem se poprvé za tu dobu co se na to týden co týden dívám rozbrečela. :)
Všem doporučuji.

P.S. Nechtělo se mi tady všechno rozepisovat. Chystám se podívat ještě jednou. :)

Setkání s upírem aneb... co by bylo kdyby?

9. srpna 2010 v 13:01 | MaiQa |  můj deníček
Přemýšleli jste někdy nad tím, co byste dělali, kdyby jste se tváří v tvář potkali s upírem? Já ano a to právě před pár minutami. K popřemýšlení mě přivedl jeden komentář na stmivani-ff.cz. Přesné znění otázky pro jinou dívku znělo:
Co bys dělala, kdybys v noci v temné slepé uličce v neobydlené části města, kde tě nikdo neuslyší, narazila na upíra???
Když jsem si to tak přečetla, začala jsem nad tím přemýšlet i já. Co bych asi dělala? Napadlo mě o tom napsat povídku, ale nakonec si to tady jen tak představím.
Takže moje odpověď zní:
Asi bych se jej nejdřív zeptala, jaké to je být upírem? Má v úmyslu mě kousnout? Popřípadě přeměnit? Co je pravdy na historkách o upírech? Promění je sluneční svit v prach? A co bodnutí kůlu do srdce a svěcená voda s česnekem? Nebo jestli jsou na tom třeba jako ti ze Stmívání (ten druh upíra by byl nej). ;) Jsou opravdu nesmrtelní? Nebo po určitém čase na světě umřou?
Kdyby se mi dostalo odpovědí a já třeba již místo toho dávno neležela v kaluži vlastní krve, popřemýšlela bych.
Kdyby slíbil, že mě přemění a nevypadal by jako postižený vlkodlak, mumie, nebo něco takhle nechutného. V klidu bych mu nastavila krk. (Upír ze Stmívání by byl nejlepší. U toho bych věděla, co čekat po přeměna.) :)
No a pokud by nesouhlasil, bylo by mi to už jedno. Ležela bych někde mrtvá. :)

Přemýšleli jste o tom někdy vy?

Help me * Anime které stojí za kouknutí ;)

5. srpna 2010 v 20:18 | MaiQa |  můj deníček
Ahoj,
včera při psaní článku na téma týdne, jsem napsala, že se chystám podívat na nějaká další anime. :) Koukala jsem se po pár serverech a do oka mi padl seriál Avatar: The last airbender. Proto bych vás chtěla poprosit o laskavost. Nemůžu jej na internetu sehnat ani online ani na stažení. Kdyby tedy někdo z vás věděl kde to můžu zkouknout/stáhnout byla bych mu vděčná.
Tedy pokud to víte. Napiště prosím. ;)
Děkuji.

P.S. Nevíte o nějakým anime co by stálo za podívání? Přemýšlela jsem už i o Death Note.

Anime a Já

4. srpna 2010 v 20:06 | MaiQa |  můj deníček
Téma týdne je Anime. Rozhodla jsem se konečně nějak přispět do tématu a tak jsem tu i s článkem. :)
Anime i mangu mám ráda. Manga jsou nádherné kresby a amime seriály. Nejvíce mě asi chytl seriál Vampire Knight, ten jsem si potom dočetla i jako Mangu. :)
Musím se přiznat, ještě před třemi měsíci se mi Manga a Anime pletlo. Myslela jsem, že Manga je seriál a Anime obrázek. Díky mé kamarádce jsem v tom začala 'plavat' :).
Musím poděkovat Anime seriálům, díky jejich sledování jsem se naučila pár slovíček Japonštiny, kterou se snažím naučit, a hlavně sprostý slova. :) Má to svou výhodu. Když někomu vynadáte Japonsky, neví co to znamená a tak můžete v klidu odejít. :)
A funguje to. Jen tak mezi námi. Já jsem to zkusila na učitele angličtiny a opravdu mi nerozuměl. ;)

Lowe 4ever - 9. kapitola

4. srpna 2010 v 19:54 | MaiQa |  Lowe 4ever
Tak přidávám další kapitolu Lowe 4ever. Bella vyslýchá Aleca a nakonec se stane obětí skupiny mužů. Ti s ní nemají dobré záměry.

Naleznout a neztratit - Epilog

4. srpna 2010 v 19:51 | MaiQa |  Naleznout a neztratit
Tak a jsme u konce... Co více k epilogu říci?


Naleznout a neztratit - 10. kapitola

4. srpna 2010 v 19:50 | MaiQa |  Naleznout a neztratit
Pokud tuhle povídku rádi čtete. Nepotěším vás. Tohle je poslední díl. Nemyslela jsem si, že to tak rychle zkončí. Ale je to tak. Říkala jsem, že bude kratší. Ještě můžete čekat Epilog.

V tomhle díle se dozvíme, jestli měla na Edwarda nějaký dopad slova Esme.