Prosinec 2010

Hezké Vánoce

24. prosince 2010 v 9:58 | MaiQa |  můj deníček
http://pribehy-emacky.blog.cz/
Tak jsem se kvůli důvodům, které mě opravdu moc netěší, dostala i dnes na počítač. Takže toho využívám abych vám mohla popřát.
A to hlavně, abyste ten dnešek přežily ve zdraví, nespolkly žádnou kost a s nikým se (náhoou ode mě) nepohádali. Také vám přeji, aby jste dostaly vše, co si přejete a splnily se Vám i ty nejtajnější přání. (jako u mě vlastní pes)
To je nejspíše vše. Musím toho ještě hodně stihnout (zaúkolování od táty) a nesmím nic zapomenout (jako včera). Takže hezké a pohodové svátky, bez nehod a strádání, s radostí a bez starostí. ;)

Charakteristika literární postavy - Mozkomorové a Ron Weasley

19. prosince 2010 v 10:38 | MaiQa |  Staré slohovky
Harry Potter
Před pár měsíci jsme ve škole psali slohovou práci na téma Charakteristika literární postavy. Mohli jsme si vybrat jakoukoli postavu ze série knih o Harrym Potterovi. Já si napsala hned dvojí charakteristiku. Mozkomory a Rona Weasleyho. A po oznámkování a domluvení se s učitelkou to dávám i sem. Snad by se to mohlo někomu hodit třeba jako předloha. ;)

Co si přeji v Vánocům?

18. prosince 2010 v 15:27 | MaiQa |  můj deníček
http://pribehy-emacky.blog.cz/
Moje hlavní přání je samozřejmě to, abychom byly všichni zdraví a měli ve všem štěstí, ale i tak jsem si připravila menší seznam toho c bych chtěla. Předem upozorňuji, že je to přeTwilighttovaný. (o hrozný skloňování :D)
Takže jdeme nato:

1. DVD Eclipse
2. The Sims 3: Po Setmění
3. Stolní hra: Eclipse
4. Kniha Zavržený
5. Kniha - Upíří deníky (Patý díl)
6. Kniha - Škola noci: Označená
7. Společně s mojí nejlepší kamarádkou odjet do Ameriky a zmlátit Justina Biebera (omlouvm se fanouškům imě se líbí jeho písně, ale on je prostě hnusnej. Můj názor. Ještě jednou pardon. Nikoho nechci urazit.)

Vím, že je to článek o ničem, ale tohle zaprvé protože je to téma týdne a i proto, že chci napsat více článků, ne jeden za měsíc. ;)

Já a Stmívání

18. prosince 2010 v 14:42 | MaiQa |  můj deníček
http://pribehy-emacky.blog.cz/
Dlouho jsem nenapsala žádný článek, ale před chvílí jsem dostala menší nápad. Čtu si recenzi na Stmívání a najedou si pomalinku začínám zase přehrávat své začátky pro tento film. A tak jsem se rozhodla s vámi podělit.

Takže, jako první bych se chtěla přiznat. Dlouho dobu jsem patřila mezi ty, co Stmívání nesnášeli. Kam jste se podívala, ať jste šli na jakkýkoliv blog, pokaždé tam bylo něco o Stmívání. Štvalo mě to. Jenže mě na mém blogu záleželo a tak jsem prostě rozhodla, že udělám rubriky s Robem, Kristen a Stmíváním. Ale na film jsem se podívat nechtěla. A tak jsem začala přidávat novinky, věčte mi, bylo to s hodně velkou nevolí. No a jak to tak bývá, jednou jsem zabrousila zase na další stránku s novinkama a z nudy si přečetla kousek knihy online.