Filmy na kterých jsem byla v kině

27. května 2011 v 20:06 | MaiQa
Protože dnes se opravdu moc nudím, nachystala jsem si pro vás další seznam. Tentokrát filmů, na kterých jsem byla v kině. :) Takže se pohodlně usaďte v křeslech a začíná film. :)

1. Císař a tambor (1998)
- Měla jsem dva roky a byla v olympii, z filmu si pamatuji jen to, že tam byl někdo v uniformě a že jsem na tom byla s dědou

2. Harry Potter a Kámen mudrců (2001)
- Pamatuji si, že jsem na něm byla v dnes už neexistujícím kině a to se sestřenkami.

3. Harry Potter a vězeň z Azkabanu (2004)
- První film, na který nás vzala škola. Měli jsme to ke dni dětí. Doteď si nato pamatuji díky tomu, že jsem si tam užila docela dost srandy :)

4. Ratatouille (2007)
- První film, na kterém jsem byla s mámou a dostala jsem se na něj zcela nevinně. Když jsem si kupovala svůj první mobil, dostala jsem poukaz na jednu vstupenku zdarma.

5. Muzikál ze střední 3 (2008)
- K tomu napíši jen dvě věci. Kéž bych raději dala těch padesát korun za Stmívání, nemusela bych pak mít doživotní trauma z první scény. :)

6. Noc v muzeu 2 (2009)
- Druhý film, na které jsem byla se školou.

7. Twilight saga: Nový měsíc (2009)
- Na film jsem se těšila už hodně měsíců před tím.

8. Avatar (2009)
- Máma to chtěla hrozně vidět v 3D. Mě se moc nechtělo, ale šla jsem. Zážitek to byl úžasný, ale Avatar mě bohužel chytl až když jsem se na něj podívala v klidu doma. :(

9. Nezapomeň na mě (2010)
- Na film jsem šla jen kvůli tomu, že v něm hraje Robert Pattinson, ale nakonec mě zaujal film jako celek. Mám jej ráda doteď.

10. Twilight saga: Zatmění (2010)
- Myslím, že to bylo očekávatelné. U mě ano. Do kina jsem šla dva dny poté, co byla oficiální premiéra. I kvůli tomu, že na premiéru jsem byla v Itálii. :(

11. Harry Potter a Relikvie Smrti 1. část (2010)
- Nechtěla jsem, ale prostě mi to nedalo a nelituji. Tenhle díl mě naprosto okouzlil. Rozhodně půjdu na druhou část. :)

12. Voda pro slony (2011)
- V tomhle případě jsem nešla kvůli Robovi, ale kvůli nádherné slonici Tai. Zamilovala jsem se do ní na první pohled, bylo by úžasné, kdybych mohla někdy nějakou slonici třeba i jen pohladit. (V ZOO to bohužel nejde) Jen mi jí bylo v některých částech líto a chápala jsem ji. Rozhodně doporučuji.

13. Čertova nevěsta (2011)
- Tak tahle návštěva kina byla horor. Už nikdy více. Byly jsme na tom se školou, den před vysvědčením a myslím, že na ten film budu ještě dlouho vzpomínat. Ve zlém. Byslela jsem si, že když to režíroval Troška, mohlo by to být dobré, ale nebylo. Takových pohádek je požehnaně, nebylo v ní nic úžasného. Rozhodně nedoporučuji.

14. Harry Potter a Relikvie Smrti 2. část (1011)
- Na poslední část jsem se hrozně těšila. Film byl naprosto úžaný a dokonce jsem se i zasmála, hlavně na konci. :) Stoprocentně doporučuji.

15. Bez dechu (2011)
- Dlouho před premiérou jsem přemýšlela, jestli opravdu jít, pak jsem se nakonec rzhodla, že ano. No a šla jsem s kamrádkou a rozhodně nelituji, že jsem na tom byla. :D

16. Twilight saga: Rozbřesk 1. část (2011)
- Vypravila jsem se rovnou na půlnoční premiéru z 16. na 17. listopadu. První část byla zatím nejlepším dílem TS ság, který byl. :) Rozhodně doporučuji se na něj podívat. :)

17. Zatím se chystám, ale rozhodně už vím, na co půjdu jako další a tady se to natuty objeví.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 pompin pompin | Web | 31. prosince 2011 v 7:08 | Reagovat

jaj já byla na tolika filmech že bych si to asi takhle nevybavila :D

2 ClementTew ClementTew | E-mail | Web | 20. prosince 2018 v 11:58 | Reagovat

Porn photo of my ex here => https://vk.cc/8OGwS5

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama