P. C. Cast a Kristin Cast - Škola noci 1: Označená

20. července 2011 v 11:24 | MaiQa |  Books in my thoughts
1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?
Protože jsem o ní od kamarádek slyšela samou chválu a tak jsem si řekla, že když se to ta upířina, mohlo by mě to bavit. ;)
2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).
Vyjímečné znamení
3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).
Věř
4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.
Rozhodně bych nechtěla být Afrodita, protože ta se mi zhnusila tím, jak používá slabší upíří mláďata jako "ledničky".
Rozhodně bych se dokázala stotožnit se Zoey, zalíbila se mi už ve chvíli, kdy bylo poprvé použito slovo tupčím. :D A taky proto, že mám od první chvíle hroznou závislost na Eriku Nightovi. :D A taky proto, protože bych chtěla mít taky tak dobré kamarády jako ona. Hlavně Damiena, protože kamarádit s gayem je asi to nejlepší, co vás může potkat, protože poradí víc, než kamarádky, když jde o nějakého kluka. ;)
5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.
Hrozně se mi líbilo to, že to nebylo psané úplně spisovně. Je tam i normální mluva, jakou se mluví mezi mladistvými normálně. ;)
6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.
Možná jen to, že první díl je jen o pár dních, které ve Škole noci Zoey strávila. To, jak je to tak moc rozepsané je opravdu divné. Zarazilo mě to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama