L. J. Smith - Stefanovy deníky - Zrození

29. srpna 2011 v 16:05 | MaiQa |  Books in my thoughts
1. Proč jsem si vybral/a právě tuto knihu?
Četla jsem první čtyry díly Upířích deníků a viděla seriál. Tak jsem si řekla, že když je to vypacováno podle seriálu, mohlo by to být dobrý. :)
2. Definujte knihu až dvěma slovy (přídavným nebo podstatným).
Stefanovy deníky
3. Definujte knihu jedním slovem (slovesem nebo citoslovcem).
YEY!
4. S jakou postavou bych se ztotožnil/a, případně kým bych chtěl/a nebo naopak nechtěla být.
No, protože se pravidelně dívám na seriál, rozhodně bych se dokázala stotožnit s Katherine. Možná je to mrcha, ale kvůli tomu, co si vytrpěla mi je jí prostě líto.
No a Damon. Měla jsem trochu strach, že ho udělají přesně takovým, jakého ho nesnáším. Což je jeho knižní verze, ale byla jsem mile překvapena.
5. Pokuste se v každém příběhu něco vyšvihnout, ať už je třeba i opravdu velmi špatný, najděte v něm alespoň jedno positivum.
Hrozně se mi líbilo, že to bylo psané z pohledu Stefana. Tím pádem jsem se do toho dokázala začíst lépe, než kdyby to bylo psané tak, jak byly upíří deníky. :)
6. A naopak najděte jedno negativum, ale pouze jedno, cílem je uvědomit si co vám na knize vadilo nejvíce, nemusí to být jen chyba v knize (spisovatelce), ale třeba i v chování postav.
Rozčiluje mě, že kniha zkončila na tak blbém místě. Zrovna ve chvíli, kterou mám nejraději. :) Hold mi nezbívá nic jného, nežli si počkat na další díl. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama